MODA ÇEKİMİ

Tarzınızı ve Ürünlerinizi Profesyonel modeller kullanarak fotoğraflara taşıyalım.

İnternet sayfası için nasıl çekim yaptırmalıyım ?

Üreticisi olduğunuz yada Satışını yaptığınız Ürünlerinizin, en ideal açı ve kompozisyonlar ile Fotoğraf çekimlerinin yapılmasıdır. Kompozisyon ve Sunum Katalog çekimleri için en önemli unsurdur. Bununla birlikte özellikle Canlı Manken Kullanımı ve Seçimi , ürünlerinizin kalitesini kullanılacak Katalog çalışması için  arttırmakta, marka değerinizi üst sıralara çıkarmaktadır.

İnternet sayfalarında özellikle beyaz arka fon kullanılarak Moda çekimleri yapılmaktadır. Bunun ana sebebi birçok web sayfasının ( Markofoni, Limango, Hepsiburada,Trendyol, Moda Nisa gibi) beyaz arka fonlar ile daha uyumlu olmasından kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte dileyeceğiniz renk kartelaları kullanarakta Siyah, Gri, Mavi, Sarı, Başak, Krem vb. renklerle de moda çekimleri yapılmaktadır.

Kendi yerinizde Moda Çekimi yapılır mı ?

Uygun ekipman ve Stüdyo imkanları kullanarak yerinizde de moda çekimleri yapılabilir. Bunlar için elbetteki boş bir alan yada çekim için zaman ayırabileceğiniz alanınızın olması yeterlidir.

© Telif Hakkı - Erdinç Ertan Fotoğraf ve Reklam Hizmetleri - ® Sitemizdeki fotoğrafların her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yada kullanılması kanunen yasaktır.
error: ® Sitemizdeki fotoğrafların her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalanması yada kullanılması kanunen yasaktır.